veselá fotbalová hra

Soccerstar veselá fotbalová hra

Všichni fanoušci fotbalových her jistě vědí, že pokud chtěli hrát fotbal na počítači s ostatními kamarády nebo s neznámými spoluhráči, nabízeli se hlavně možnosti manažerů a trenérů, kteří se starali o vedení celého týmu a o jednotlivé hráče. Nikdy zde nebývala možnost hrát pouze za sebe jako za jednoho fotbalisty.

Tato možnost už ovšem dnes existuje a to díky prohlížečové hře Soccerstar. Soccerstar je veselá fotbalová hra, ve které si vytvoříte postavu fotbalist(k)y, kterou během hraní vylepšujete.

K tomu, abyste tuto hru mohli hrát, nepotřebujete splnit žádné zvláštní požadavky, což je určitě jeden z důvodů, proč je tak oblíbená.

Nemusíte nic stahovat ani instalovat. Prostě jen navštívíte stránky této hry, zaregistrujete se tam, a jakmile budete mít vytvořený vlastní účet, můžete začít zdarma hrát. Na začátku hry je potřeba vytvořit si vaši postavu.

Jde nejen o její psychické vlastnosti, ale také o vzhled. Vyberete si tedy barvu vlasů, vousy, odstín pleti a několik dalších vlastností vašeho hráče a pak už se můžete pustit do samotného hraní.

Jakmile se dostanete do herního profilu, čeká na vás několik možností. Hlavním smyslem hry je zlepšování vaší postavy. Pokud chcete vašemu fotbalistovi přidat nějaké schopnosti, stačí, když ho pošlete na Trénink. Bohužel se ovšem nejedná o nic zábavného, jen určité, v čem se má váš hráč zlepšit a potom čekáte určitý interval od jedné po deset hodin, než trénink proběhne.

Další možností hry je nakupovat si oblečení. To je totiž pro vašeho hráče velmi důležité, díky němu získáváte specifické schopnosti. Mezi oblečení, které si můžete pořídit patří například:

  • Boty
  • Kalhoty
  • Dres
  • Ponožky

Vaši postavu lze zlepšit také tím, že si koupíte stravu. Stačí navštívit náramného siláka, který vám jídlo nebo pití prodá. Tato investice ovšem není dlouhodobá, po čase efekty stravy zmizí.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Soccerstar hvězdy, Soccerstar obrázky a označen , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.